Právě jsme pro Vás dokončili již druhou fázi našich sklepních „degustačních prostor“. Druhým rokem slouží pro cca 15- 20  hostů osobitá dřevo-kvelbená místnost jejíž  příjemné a originální prostředí ocenil již nejeden  milovník dobrého vína. Pro posezení s přáteli u pohárku dobrého vína nebo i pro celodenní setkání pracovního rázu s kapacitou až 40 lidí od konce roku 2010 slouží zrekonstruovaný původní sklep navazující na naše další archivní a výrobní sklepní prostory. V útrobách tohoto sklepení s obrovskou kubaturou na Vás dýchne přesně to, co dodá příjemnému posezení ve sklepě ten správný ráz a poezii. Ve spojení s dobrým vínem, dobrým jídlem, dobrou muzikou a dobrými přáteli je na místě zde zrozené přirovnání: „sklepní Welness“

 

Plánujete-li návštěvu našeho vinařství, využijte možnosti kompletního gastronomického zajištění Vaší návštěvy u nás. Rádi pro Vás připravíme např. obložené sýrové a jiné mísy, zeleninové saláty (v sezóně z vlastní produkce), hovězí guláš, marinované steaky na grilu a další širokou škálu doplňkového občerstvení. Náklady na přípravu se odvíjejí od náročnosti zabezpečení Vašich požadavků a pohybují se v běžných „lidových“ mezích, tak jak je zvykem u konkurenčních podniků. Pro naše hosty sjednáváme možnost ubytování v místě nebo v nejbližším okolí.

Pokud jste se pro nás již rozhodli, nehávejete a napište nám na info@vinarstvibukovsky.cz

Po předběžné dohodě je v našich silách zajistit možnost hudebního zpříjemnění Vašeho večera. Vedle kvalitní cimbálové muziky je možno pozvat i jeden z nejlepších revivalů kapely U2 – U2stage, zahraje Vám Swing-Jazz nocturno, můžete se pobavit při keltské muzice…atd. Možnosti máme v tomto ohledu velmi široké. Ve všech případech se jedná o špičkovou interpretaci daného žánru.

Samozřejmě nás můžete kdykoliv kontaktovat i telefonicky nebo emailem.

 

 

Těšíme se na brzké shledání!