25. 10. 2016 Ples Právnické fakulty

9. 10. 2016 Koncert v Pelhřimově

Úžasná myšlenka, která vznikla u skleničky něčeho dobrého :) Po několikerém doplnění dospěla finální podoby, která vyústila nádherným koncertem v Pelhřimově. Od původní idei mít koncert v kapli sv. Anny se muselo upustit, avšak peníze vybrané na dobrovolných příspěvcích na vstupném putovaly na její opravu. Krásná neděle s klasickou hudbou.K dokonalé atmosféře jsme, doufám, přispěli několika vypitými lahvemi. Pokud máte rádi klasiku ne úplně klasicky, rádi budeme informovat o dalším koncertě, který se bude konat trošku blíže a to na nějakém krásném místě v Brně.

 

28. 9. 2016 Máme zavřeno

…. neb je státní svátek…… :) Ale ve čtvrtek se na vás opět těšíme.

23. 9. 2016 Jsme spolu prožili 3. výročí otevření Vinotéky Bukovský na Úvoze

A to s lehce šťávičkovým burčákem. Nic nebránilo tomu, aby byl vypitý do dvou hodin od přivezení (poučení pro příště – musíme ho vzít víc ;) ). Přišlo i pár muzikantů a jako obvykle ta pravá zábava začala malinko později. Nicméně jsme velmi rádi za vaši přízeň a tolerování jistých nedostatků.

Přijďte si na burčák! ;)

Dnešním dnem si i u nás můžete dopřát doušku burčáku! Ulovte si svou kapku Muškátu moravského! Je to papačka ;)

12. – 13. 8. 2016 In vino Hostivice 2016

Opět podařená akce.. Moc děkujeme a příští rok, doufáme, znovu :)

2. 8. 2016 Vinotéka

Dnes je výjimečný den, ve Vinotéce na Úvoze se nám toho sešlo poněkud více, pokusím se různorodost dnešního dne zachytit :) první na pořadí je zkouška na svatbu… Kdo uhodne co je to za písničku? :)

https://goo.gl/photos/mietZBhkiiQEyQzd9

 

Dále tady máme zkoušku jazzové kapely Perfect Time

https://goo.gl/photos/uVx1bh69rFGJznbM8

 

A jako hlavní událost dne, koncert Trinidad Arfó i s tancem.

https://goo.gl/photos/PQcLmosBJpqPR1cMA

 

Vinotéce sluší, když to v ní žije a hraje se tady…. Mnohokrát za to děkujeme!!!!! :)

11. 7. 2016 Lahvování a etiketování

Chystali jsme větší zakázku pro „bedýnkáře“ z VINARTE ( http://www.vinarte.cz/). Jsme rádi, že to naše plně „automatizovaná etiketovačka“ zvládla….

9. 7. 2016 Svatební párty

Vinařství Bukovský má na triku již druhou svatbu. Není to pro nás úplně tradiční záležitost, a tak děkujeme za důvěru sdílet Váš den D s námi. 

24. – 26. 6. 2016 Mezinárodní folklorní festival ve Strážnici

A my byli u toho!  Přes velké teplotní rekordy byl festival úžasný, hrálo se a zpívalo… Samozřejmě se i pilo :) Kdo byl, věřím, že si „Strážnici“ náležitě užil.